Hry On-line

Hry-Akční (6)

Worms 2008.jar, (498.17kB)
Připoj se k X-Menům na jejich cestě za spravedlností, při které se snaží ve strašlivé bitvě zničit obrovské roboty Sentinely. V tomto neuvěřitelném dobrodružství, které odkrývá filmové akce tak, jak sis je nikdy nedokázal představit, můžeš bojovat v roli několika hrdinů. Jak budeš postupovat, budou se zlepšovat schopnosti jednotlivých postav. Budeš svědkem skvělých útoků Wolverina při boji zblízka, neuvěřitelné teleportace Nightcrawlera a jedinečných mrazících schopností Icemana. Když se potkáš se smrtícími nepřáteli jako je Pyro, Silver Samurai a Master Mold, budeš potřebovat všechnu pomoc, aby ses mohl postavit k poslední obraně světa lidí a mutantů.

Rozlišení : 220x176

Worms 2008.jar, (498.17kB)
Jedna z nejprodávanějších mobilních her všech dob se vrací, tentokrát Červi zahajují zničení až do Nejzazší hranice! Vyzbroj svou četu červů, ozbroj se nejšílenějšími zbraněmi, které najdeš, a rozstřílej protivníka až na nejmenší červí kousíčky! Více zbraní, skvěle vylepšená grafika a nyní celá řada miniher, kde se můžeš vyřádit hrou na bitvy s Červy kosmického věku. Noví hráči a fanoušci originálu nebudou zklamáni!.

Rozlišení : 220x176

Call of Duty 4.jar, (278.42kB)
Další pokračování Cal Of Duty (CoD)

Rozlišení : 220x176

Call of Duty 3.jar, (203.64kB)
Staňte se hrdiny a doveďte svou jednotku k vítězství v této strhující hře na motivy dobytí Normandie.

Rozlišení : 220x176

Beowulf CZ.jar, (271.21kB)
Ponoř se do světa oficiální mobilní hry Beowulf vytvořené podle filmu od společností Paramount a Shangri-La, který re?žíroval oceňovaný re?žisér Robert Zemeckis. Staň se mocným válečníkem Beowulfem v nebezpečném fantasy světě plném gigantických mořských hadů, obřích monster a draků. Abys ochránil svůj lid, musíš? se postavit na odpor démonovi Grendelovi a odolat zlobě jeho

Rozlišení : 220x176

Assassins Creed.jar, (347.05kB)
Poznej neuvěřitelnou nenápadnost a bojové schopnosti elitního vraha! Děj se odehrává v Jeruzalémě, léta páně 1191. Třetí křížová výprava trhá svatou zem na kusy. Stáváš se Altairem, zneuctěným mistrem elitních nájemných vrahů. Tvůj úkol je jasný: zabít 8 mužů - saracénských i křižáckých vůdců - abys ukončil celou třetí křížovou výpravu.

Rozlišení : 220x176

 
Design by KuŘ€™